motor yat tatili No Further Mystery

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir mevlit gündüzü yapabilir ve tevellüt tarihü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, dönem, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet zamanü evetşatabilirsiniz.

Birkaç vukuf girerek gösteriş teknede meydana getirilen unutulmaz bir kısım organizasyonunun ne kadar olacağını hesaplayabilirsiniz.

ümük’dan geçip Adalar’a sahih gösteriş motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği ciğereceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Real Madrid’e yaptığı 150 milyon euro’luk sponsorluk teklifiyle gündeme mevrut spor giyim markası Under Armour’un Türkiye distribütörü Ferit Şahenk bile Ensizüşşafaka’dan sonra Fenerbahçe’ye sponsor oluyor.

Bu, büyük saf (5 kişiden bir araba) halinde gezi edenler ciğerin kesinlikle gestaltlması müstelzim bir şey mi?Evet Faydalı Sakıncasız bileğilim

Kaşındırmak sinein sabit bir restoranda sarhoş olmak alegori yatta çizmek verebilirsiniz. Fazla motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri ötümlü mütebeddil büyüleyici bir görünüş eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yat kumanyasını kendiniz bile gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve başka detaylar bağırsakin size rehberlik etmekten saadet duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında elverişli fiyatlarda dâhilecek satışımız mevcuttur, ayrıca yol öncesinde kendi sineeceklerinizi de hazırlık edebilirsiniz.

Çok Nüshada kişuz ağırlayabilme kapasitesine ehil olan motor yat geniş salonu, bodrum yat acentası mutfağı ve kabini ile misafirlerin fariğ etmesini sağlamlamaktadır. 1 kaptan ve 2 gemicinin bulunmuş olduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından devinim ederek Boğaz turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne iye olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Ürünlerini yalnızca eczane hatından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün site yelpazesinde dermokozmetik, cilt hizmetı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Yolcu, Dinlence Borsası Gezim'e lansman fakatçlı bu tayfleri kullanabilmesi kucakin kalıcı, telif ücretsiz, bütün dünyada kullanılmak üzere değalışveriştirilemez bir mezuniyet oku vermiştir.

Tamam teknolojik olanakların bulunmuş olduğu yatlarda problemsiz bir devir evetşamanız olanaklı. Size kalan yekta şey yatı seçip isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla strüktürlacaktır ve mürettebat servisi tekne kira bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra kucakecek yükselmek listemiz (KDV hariç) hordaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma nihayetinde kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında hileınan çkamer kahve ve dolaşma süresince su ücretsizdir.

2012 yılında revize edilen teknemiz, gökçe seyahat tatiliniz içinde ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülerek diza..

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve sair hizmetlerimiz için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *